KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 9557469
nr 955 7469
Tavlor
4 st, Franska motiv, 27x 20 & 33 x 22
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 april 2015
kl 19:31:26
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr